Кабмін передбачив можливість бронювання військовозобов’язаних в Дії

Військовозобов’язаних тепер можна буде забронювати у “Дії” – постанова Кабміну

© Міністерство цифрової трансформації На першому етапі можна буде забронювати працівників критично важливих підприємств.

Кабінет міністрів підтримав постанову, яка надає можливість бронювати працівників підприємств через портал “Дія”. Очікується, що послуга буде запущена на початку липня, повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації. 

До цього інформація, яку подавали керівники підприємств, перевірялась тижнями вручну. Після ухвалення постанови процес бронювання працівників триватиме приблизно годину. 

У міністерстві розповіли, як виглядатиме процедура бронювання в “Дії”. Спершу директор компанії подає на бронювання списки військовозобов’язаних співробітників та засвідчує заяву електронним підписом. Після цього система автоматично перевірить, чи ці працівники працевлаштовані офіційно і чи є дані в реєстрі Оберіг. Протягом доби “Дія” надішле повідомленні про позитивний або негативний результат.

“Якщо перевірка успішна — інформація про бронювання зʼявиться в застосунку Резерв+. Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі Дія та роздрукувати за потреби”, – йдеться в повідомленні.

Планується, що на першому етапі забронювати в “Дії” можна буде працівників критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Згодом цей перелік буде розширюватися.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закони, які ще на три місяці продовжують дію воєнного стану та загальну мобілізацію. Згідно з документами, і перший, і друга діють до 11 серпня 2024 року.

Верховна Рада ухвалила ці два закони під час засідання 8 травня. Це було вже 11 подібне голосування.

16 квітня глава держави підписав закон №10449 про мобілізацію. Протягом 60 днів з дня набрання чинності закону (18 травня), чоловіки віком від 18 до 60 років (і ті, хто в Україні, і ті, хто за кордоном) мають уточнити свої облікові дані. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *