Як завершити війну в Україні — Володимир Зеленський озвучив свій варіант — новини Україна

Якщо російські військові залишаться на території України, наступний повномасштабний напад РФ буде лише питанням часу — Зеленський

© Getty Images Він наголосив, що потрібно розробити план завершення війни та в найближчі місяці скликати другий Саміт миру. 

Президент України Володимир Зеленський під час виступу в Інституті Рональда Рейгана заявив, що в контексті війни в Україні насамперед потрібно рятувати людей та державу. Він зауважив, що якщо окупанти будуть все ще присутні на нашій землі, це буде замороженим конфліктом. За таких умов буде питанням часу, коли диктатор Владімір Путін нападе знову. 

“Коли ви говорите про територію, то ви повинні розуміти, що нам потрібно насамперед рятувати людей і державу, — наголосив Зеленський, його слова цитує “Радіо Свобода”. — Ми не члени НАТО, у нас немає такої парасольки. Нам потрібно, щоб Путін програв”. 

Так він відповів на запитання про те, чи актуальна для України ціль виходу на адміністративні кордони 1991 року. Він наголосив, що єдиний варіант зупинити війну — підготувати план та в найближчі місяці провести другий Саміт миру, “щоб світ натиснув на Путіна”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розповів, що Київ може вести мирні перемовини з Москвою за прикладом зернової ініціативи у Чорному морі — через посередників. Цього разу такими можуть стати країни з різних континентів, в тому числі Азії та Африки. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *