ГУР вдарило по РЛС Контейнер у Росії

Дрони ГУР уразили російську РЛС «Контейнер» в Мордовії – ЗМІ

© Міноборони РФ РЛС виявилась нового покоління.

Українські дрони 17 квітня атакували військову частину у російському місті Ковилкіно (Республіка Мордовія) та вразили радіолокаційну станцію «Контейнер». Це була операція Головного управління розвідки Міноборони, передає hromadske з посиланням на власні джерела.

Зокрема, ціллю українських безпілотників був 590 окремий радіотехнічний вузол військової частини 84680. Під удар потрапила двокоординатна загоризонтна РЛС «Контейнер» нового покоління. За допомогою цієї системи росіяни здійснюють розвідку та попереджають про повітряно-космічний напад.

Відстань від українського кордону до місця ураження — близько 680 км.

Водночас УП пише, що місцеві мешканці повідомляли про вибухи близько 9 ранку. У мережі також з’явилося відео, на яких видно, як на місці РЛС підіймається стовп диму.

Нагадаємо, 17 квітня вибухи також лунали в окупованому Джанкої. Місцеві мешканці розповіли про пожежу в районі військового аеродрому. «Джанкой» ‒ це діючий аеродром у Криму, де дислокується 39-й вертолітний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-ї дивізії 4-го командування військово-повітряних сил і протиповітряної оборони Південного військового округу Російської Федерації.

За словами директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергія Згурця, тактика України з використання безпілотників стає послідовнішою та дає більше результатів. Він зазначив, що сьогодні обсяги виробництва дронів значно зросли.

Обіцяний президентом мільйон дронів ще тільки-но почали виготовляти, а вже здається, що його геть недостатньо. Поки хтось шукає гроші та запускає виробництво «стандартних fpv-дронів, які можна збирати на кухні», на війні вже потрібні інші, технологічніші.  У статті «Якою війна буде завтра? Що необхідно зробити, аби не програти Росії» Юрій Касьянов робить спробу систематизувати, проаналізувати та спрогнозувати еволюцію дронів для завтрашньої війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *