ГУР атакувало військовий об’єкт в Тулі

– ЗМІ” title=”Дрони ГУР атакували російський оборонний комплекс «Базальт» – ЗМІ” />

© ГУР МО України РосЗМІ пишуть про два збиті безпілотника.

В ніч на 16 травня безпілотник Головного управління розвідки атакували російський оборонний комплекс «Базальт» у російському місті Тула, повідомили в «Українська правда» з посиланням на джерела в ГУР. Вказано, що українська військова розвідка вразила виробничі потужності державного підприємства РФ.

«В результаті планової роботи ГУР в ніч на четвер уражено військовий об’єкт у Тулі. Підприємство безпосередньо виробляє військову продукцію для війни проти України», – зазначив співзасновник видання.

OSINT-моніторинги підтвердили, що момент прильоту потрапив на камери вуличного спостереження. Водночас за версією росЗМІ, в Тульській області російська ПВО збила два безпілотники ЗСУ.

Російський «Базальт» – це оборонне підприємство, на яке створює та постачає зброю й боєприпаси для сухопутних військ, військово-повітряних сил і військово-морського флоту країни-терористки.

Минулої ночі два безпілотники військової розвідки атакували паливну базу у Ростовській області. За даними ГУР, на об’єкті виникла пожежа.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *