F-16 для України – новий міністр оборони Нідерландів запевнив, що літаків нададуть обіцяну кількість

Новий міністр оборони Нідерландів прокоментував відправку F-16 в Україну

© EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO Він запевнив Україну у підтримці.

Точні терміни прибуття винищувачів F-16 в Україну наразі не розкриваються ні Нідерландами, ні Києвом. Це пов’язано з тим, що країна-агресорка Росія ретельно полює за зброєю, що поставляється до нашої країни, заявив новоспечений міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс, повідомляє NOS.

За його словами, підтримка триватиме і за нового уряду. Брекельманс сказав, що винищувачі прибудуть до України в обіцяній кількості.

“Російські авіаудари продовжуються з колишньою силою, а протиповітряна оборона України, як і раніше, слабка. Також за останні тижні збільшилася кількість атак на українські аеродроми, можливо, через прибуття F-16”, — сказав він.

Брекельманс повідомив, що з представниками України обговорено всі технічні умови, які необхідні для польотів F-16 в Україні. Разом з тим, він відмовився називати конкретну дату постачання винищувачів і не відповів на запитання, чи вони вже в Україні.

“Україна теж цього не хоче. Ми не хочемо робити диктатора розумнішим, ніж він уже є”, — заявив міністр.

Нагадаємо, високопоставлений чиновник адміністрації Сполучених Штатів Америки заявив, що у дні проведення саміту НАТО у Вашингтоні слід очікувати новин стосовно винищувачів F-16 для України. А ексміністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен в Палаті представників парламенту заявляла, що перші нідерландські винищувачі F-16 можуть відправитися в Україну вже незабаром. Ліцензія, необхідна для експорту винищувачів, вже видана.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *