Дональд Трамп обіцяє закінчити війну в Україні — нова заява політика — новини Україна

Путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну, коли США вивели війська з Афганістану — Трамп

© DT.UA Тепер він обіцяє закінчити війну ще до вступу на посаду президент. 

Експрезидент США Дональд Трамп все ще вважає, що війни Росії проти України не було б, якби він керував Білим домом. Під час інтерв’ю IMPAULSIVE політик висловив думку, що російський диктатор Владімір Путін ухвалив рішення про її початок, коли Штати вивели війська з Афганістану. 

“Це просто ганьба. Стільки мертвих людей”, — сказав він, додаючи, що в разі своєї перемоги на виборах 2024-го готовий закінчити війну ще до вступу на посаду. 

Трамп розповів, що добре ладнає з президентом України Володимиром Зеленським. Те ж він сказав про Путіна, додаючи, що у стосунках з останнім був жорстким. 

“І я думаю, що зупиню цю війну відразу після виборів. І, якщо я виграю, я зупиню це дуже швидко, до прибуття в офіс. Якщо це не закінчиться раніше”, — додав він.

У деяких найбагатших донорів Трампа збереглися фінансові та ділові зв’язки з РФ. Якщо експрезидент знову прийде до влади, вони, ймовірно, захочуть впливати й на зовнішню політику США. Детальніше про це розповідає завідувачка програми славістики в Університеті Вашингтона та Лі Анна Бродські-Кроткіна в статті “Донори Трампа: що їх пов’язує з Росією”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *