Дітей залучатимуть збирати Шахеди – Підлітки з республіки Татарстан будуть залучені до збірки

Росія хоче залучати підлітків до виробництва

© Getty Images “Планова потужність виробництва дронів “Герань-2″ складає 10 тисяч одиниць на 2024 рік”.

Росіяни планують залучати цивільних неповнолітніх осіб до виробництва ударних безпілотників “Shaheed-136”. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Активісти групи “Кібер Спротив” передали Центру національного спротиву документи, які підтверджують черговий зухвалий злочин російського агресора – залучення неповнолітніх цивільних осіб до виробництва зброї”, – йдеться у повідомленні.

Серед отриманих документів – списки зарахованих на навчання в “Алабуга Політєх” підлітків, їхні паспорти та згоди батьків.

“В нещодавньому розслідуванні активісти “Кібер Спротиву” оприлюднили документи, що підтверджують, що на території так званої особливої економічної зони “Алабуга” (респ. Татарстан) російський агресор локалізував виробництво іранських ударних БПЛА “Shaheed-136” (“Герань-2)”, – кажуть у ЦНС.

В документі, що передував візиту першого заступника голови уряду рф Андрія Бєлоусова (який за сумісництвом виконує ще й функції голови урядової комісії з питань розвитку безпілотних авіаційних систем) вказано, що планова потужність виробництва дронів “Герань-2” складає 10 тисяч одиниць на 2024 рік.

З метою конспірації, зазначають у відомстві, виробництво шахедів названо “проєктом Дельфін”.

Раніше Центр національного спротиву повідомляв, що російські загарбники посилюють фільтраційні заходи на тимчасово окупованих територіях Донецької області. Ворог проводить масову перевірку місцевих на “лояльність до України”

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *