Данілов пояснив основні моменти для досягнення миру

Єдиною формулою миру є формула зброї – Данілов

© Facebook/РНБО України Секретар РНБО пояснив, які глобальні геополітичні наслідки може мати зволікання із перемогою України.

Практика дозування надання Україні військової допомоги з посиланням на острахи «спровокувати Росію до ескалації» хибна в основі та є заохоченням Кремля до продовження війни, заявив у своїй колонці «Стратегічна точка перелому» секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

«Відмова або зволікання з передачею українським збройним силам сучасного озброєння – це пряме заохочення кремля до подальшої війни, а не навпаки», – зазначив він.

За його словами, найефективнішою «формулою миру» є  формула зброї – що швидше Україна отримає достатньо сучасної зброї, тим скоріше вийде повернути мир.

«Для прикладу, повна або часткова ліквідація російського військового чорноморського флоту, що є завданням вирішуваним, мала би значно прискорити процеси на Росії пошуку виходу з розв’язаної війни. Це могла би бути гарна демонстрація відсутності можливостей у російської армії адекватної протидії західним технологіям, що малювала б дуже сумну картину подальших подій», – заявив Данілов та додав, що «там, де потрібна ургентна хірургія, не варто займатися медикаментозною терапією».

При цьому він зазначив, що багато політиків на обох половинках земної півкулі, від яких залежить рішення про підтримку України і засудження Росії, відмовляються повірити у існування проблеми.

«Ще раз хочу наголосити: Путін з його війною – це ракова пухлина. Якщо її не видалити повністю й остаточно, тільки питання часу, коли почнеться рецидив у ще гіршій формі з розповзанням метастаз по всьому тілу. … Будь-яке зупинення війни без поразки Росії буде розцінене авторитарними режимами як путінська перемога, і це буде сигнал до початку конфліктів та воєн за території різного роду і статусу – спочатку регіонального, а далі глобального масштабу», – підкреслив секретар РНБО.

Цього тижня Німеччина підтвердила, що розглядає питання щодо передачі Україні далекобійних крилатих ракет TAURUS. При цьому міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що його країна «повинна бути обачною».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *