Чому росіяни не перекривають Керченську протоку — Дмитро Плетенчук відповів — новини Україна

Росіяни використовують баржі та загородження у протоці й перемальовують судна, аби захиститися від дронів ЗСУ — речник ВМС

© EPA-EFE/STRINGER Та останнім неважливо, якими маршрутами вони слідують і якого кольору об’єкт, який потрібно уразити. 

Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук пояснив, що російські окупанти не можуть повністю перекрити Керченську протоку, щоб не відрізати Азовське море від міжнародного судноплавства. Під час інтерв’ю Центру протидії дезінформації він додав, що вони намагаються через це звузити проходи, аби контролювати їх було легше.

Також там росіяни використовують баржі та бонові загородження для захисту від БпЛА. Але українські водні дрони Sea Baby є відносно невеликими, і їм байдуже, кудою будуть прокладати маршрут у морі. Головне для них — перемогти у протистоянні з російськими засобами протидії — гелікоптерами. 

Також росіяни перефарбовують корпуси кораблів, щоб безпілотники “розбачили” їх силует. Але дронам з тепловізійним баченням байдуже й на колір об’єкта. 

Плетенчук зауважив, що з часом стане зрозуміло, які російські спроби боротися з українськими БпЛА є дієвими, а які — ні. 

Нагадаємо, очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що ЗСУ мають можливість відрізати Кримський півострів від поповнення запасів, зруйнувавши з допомогою ракет ATACMS Керченський міст. Це повинно змусити РФ перейти до захисту

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *