Чи приїде Китай на Саміт миру — Кулеба розповів про переговори між країнами — новини Україна

Цього тижня відбулися перші за багато років політичні консультації між МЗС України та Китаю — Кулеба

© Дмитро Кулеба/Instagram За його словами, Київ та Пекін перебувають в активному діалозі щодо бачення шляхів завершення війни.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що якби Китай взяв участь у Саміті миру — це був би правильний крок, який може наблизити мир. Під час інтерв’ю “Укрінформу” він додав, що це також могло б продемонструвати збалансовану позицію Пекіна в контексті війни. 

Зараз Київ та Пекін перебувають в активному діалозі щодо бачення шляхів завершення війни. Україна, продовжив міністр, намагається переконати, що фундаментальним для обох держав є принцип територіальної цілісності. 

“Відповідно, він має лежати в основі будь-якого плану врегулювання. Ми переконані, що саме “формула миру” є тією основою, яка дає можливість просуватися до справедливого миру, заснованого на принципі територіальної цілісності та поваги до Статуту ООН”, — сказав міністр, додаючи, що цього тижня у Пекіні відбулися перші за багато років політичні консультації між міністерствами двох країн.

Також Кулеба розповів, що через Саміт миру у Москві панує істерична атмосфера. Адже ця зустріч здатна зруйнувати міф, який поширює ворог, про поділ світу на проукраїнські Європу та Америку і решту держав, які підтримують Росію.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *