Чи можна виїхати, якщо є посвідка на проживання в іншій країні – що змінилося

Заборона на виїзд: чоловіки з посвідкою на проживання в інших країнах не можуть виїхати за кордон

© depositphoto/Wlad_Mus Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

В Україні триває воєнний стан під час якого право чоловіків на виїзд за кордон обмежено. У Державній прикордонній службі повідомили, що зараз з країни не можуть виїхати чоловіки з посвідкою на проживання в інших країнах.

Про це розповів речник Державної прикордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, пише «УНІАН».

«Раніше ми дійсно пропускали осіб, які мали відмітки у своїх паспортних документах про вибуття на постійне місце проживання, на взяття на постійний консульський облік за межами України», — сказав він.

За його словами, у законі «Про військовий обов’язок і військову службу» визначено, що такі громадяни України виключені з переліку осіб, які підлягають зняттю з військового обліку, і натомість відповідною постановою уряду їх зобов’язують стати на військовий облік.

«Саме тому, поки не буде це питання окремо врегульоване в правилах перетину кордону цій категорії громадян, ми їх не випускатимемо за межі кордони», – пояснив Андрій Демченко.

У квітні цього року  Кабінет міністрів України схвалив зміни до правил перетину кордону, які дозволять виїжджати з країни для академічного обміну студентам чоловічої статі. 3 квітня набула чинності відповідна постанова Кабміну. Нагадаємо, що змінилося для студентів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *