Чи буде наступ Росії на Київ у 2024 році — Тарас Чмут озвучив свою думку — новини Україна

Чмут про новий наступ на Київ:

© ZN.UA/Василь Артюшенко Він вважає, що якщо росіяни все ж наважаться на це, то це буде комбінована операція, “все як книжка пише”. 

Очільник волонтерського фонду “Повернись живим” Тарас Чмут прокоментував ймовірність нового наступу на Київ, додаючи, що ЗСУ готові “в рази краще”, але те ж можна сказати й про російських окупантів. Під час інтерв’ю УП він спрогнозував, що якщо росіяни й розпочнуть нове вторгнення з півночі, то точно не будуть йти на столицю колонами “Омону” та “Росгвардії”, як планували зробити це перший раз. 

Якщо це станеться, то може бути повноцінний комбінований наступ – все, як книжка пише. Чи вірю я в наступ на Київ? Я не знаю (робить паузу). Давайте виходити з можливих гірших сценаріїв і краще готуватися до них, — запропонував Чмут. — Якщо наступу не трапиться – чудово, значить, можливо, наша підготовка посприяла цьому. А якщо воно станеться – то ми будемо знати, що зробили все, що змогли”. 

Він наголосив, що багато хто у столиці чомусь думає, що Україна вже перемогла. Але ці люди навпаки повинні думати про те, що війна може знову повернутися у Київ. 

“Нам не можна потрапляти в ту бульбашку ілюзії, в якій була Росія перед початком повномасштабного вторгнення, — наголосив волонтер. — Адже саме це призвело до її поразки на першому етапі повномасштабної війни. І значною мірою призведе, я дуже сподіваюся, до майбутньої поразки в довгостроковій перспективі”. 

Нагадаємо, очільник ГУР МО Кирило Буданов запевнив, що сьогодні немає передумов для наступу росіян на Київ з боку Білорусі. Ба більше, в Україні не бачать тенденцій до того, щоб вони з’явилися найближчим часом. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *