Чи буде наступ Росії на Чернігівську область — Мусієнко прокоментував активність ворога біля кордону — новини Україна

Експерт заявив про певну активність окупантів біля кордонів з Сумською та Чернігівською областями

© Міноборони Росії / Telegram Наразі незрозуміло, що це: рух з перегрупуванням чи підготовка до більш активних дій. 

Директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко заявив, що в напрямку Сумської області фіксується певна активність росіян та пересування окупаційних військ. Під час телемарафону він зауважив, що сьогодні мова може йти про те, що ворог підготував угрупування з близько 15-20 тисяч окупантів, яке зараз знаходилися саме на цьому напрямку.

“З двох напрямків: один – це Гайворон, другий – це Суджа, про що говорив очільник української воєнної розвідки”, — уточнив Мусієнко. 

Ба більше, російські війська зосереджені й у Брянській області, яка межує з Чернігівською. Контингент там менший, адже угруповання “Курськ” взяло участь у боях у Харківській області. 

“Але разом з тим все ж таки певна присутність зберігається і почалася там, скажімо, певна активність зараз, — сказав експерт. — Невідомо, чи це поки що рух з якимось перегрупуванням, чи це підготовка до якихось інших дій — наступального характеру, диверсійного — але вочевидь, вони там так само активізувались”. 

Нагадаємо, очільник ГУР МО Кирило Буданов спрогнозував, що РФ може розпочати наступ у Сумській області, додаючи, що наразі ситуація там контрольована. Виявляється, з самого початку ворог планував активізувати свої зусилля одразу в обох регіонах, а не лише на харківському напрямку. Та наразі окупанти все ще не досягли поставлених цілей у “сірій зоні” у Харківській області, що вносить корективи у їх плани щодо сумської ділянки. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *