Частину Вовчанська знищено російською артилерією – карта – новини України

Війська РФ практично стерли з лиця землі північну частину Вовчанська

© DeepState/Telegram У місті знищено до 80% будівельного фонду.

Північна частина Вовчанська Харківської області за три тижні наступу армії РФ, який розпочався 10 травня, практично стерта з лиця землі російською артилерією, зазначають аналітики DeepState у Telegram.

На супутникових знімках видно значні ураження будівельного фонду Вовчанська — від 50 до 80% його знищено і не підлягає відновленню. 

“Є ще цілі будинки в південній частині Вовчанська але і їм ще не довго стояти при такій інтенсивності обстрілів”, – йдеться в повідомленні.

Нині там тривають міські бої, однак їх динаміка поступово почала спадати.

DeepStateMAP

Повідомляється, що за 10 років тимчасово окупований Донецьк практично не змінився, попри постійні заяви пропагандистських росЗМІ про “бомбардування Донецька”.

 “Так, вже немає аеропорту та прилеглих будинків, але решта міста навіть в 2022 році відчувала лише вильоти”, – додали в DeepState.

Окупанти прикриваються місцевими жителями як “живим щитом” та розміщують свої артилерійські установки у житлових масивах Донецька. 

Кілька днів тому ЗСУ відновили позиції у центрі Вовчанська (на північний схід від Харкова), інформує Інститут вивчення війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *