Часів Яр – Яка нині ситуація в місті – новини України

Начальник МВА розповів про ситуацію в Часовояворівській громаді

© Павло Кириленко Донецька ОВА/telegram Там нині триває евакуація.

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус зазначив, що співробітники Державної служби  України з надзвичайних ситуацій у Часовому Яру Донецької області вже не можуть працювати.

“Коли є періоди між обстрілами, тоді ще можливо працювати, але коли йде постійний обстріл і коли тільки бачать автівку, тим більше не цивільну, а спецпризначення, ви ж розумієте, що ця автівка стає їхньою ціллю. На жаль, якщо і можна загасити, то тільки власними силами”, – розповів Чаус у коментарі “Еспресо”.

Він повідомив, що в громаді досі проживає  664 людини, однак там триває евакуація.

“Люди не живуть в одному місці, тут немає скупчення, люди розкидані по всіх мікрорайонах громади. Із всіх людей, які залишились в громаді,  з кожним із них військові адміністрації не один раз відпрацювали тему евакуації, фактично з кожним, хто залишився ця розмова проводилась і не один раз”, – додав глава МВА.

Війська РФ наступають колонами техніки на місто Часів Яр Донецької області та застосовують значну кількість бронетехніки, однак ще на підході до міста українські військові атакують їх артилерією.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *