Буданов розповів, що Starlink працює на всій лінії фронту

Вся лінія фронту працює на них: Буданов відреагував на епізод із відключенням Starlink для ЗСУ

© Колаж, ZN.UA Starlink відіграє значну роль у війні.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов прокоментував статтю CNN, що очільник SpaceX Ілон Маск зірвав одну з операцій ЗСУ проти Чорноморського флоту Росії у тимчасово окупованому Криму. Він підтвердив, що системи Starlink «певний час» не працювали біля півострову, але зазначив, що «вся лінія фронту працює на них».

Про це він сказав під час зустрічі «Ялтинської європейської стратегії», пише «Інтерфакс-Україна».

«Особисто я не впевнений, що Ілон Маск оперував якимись міфічними кнопками і зупиняв рух якихось апаратів. Це моя особиста думка. Те, що системи Starlink к не працювали певний час біля Криму, це я можу абсолютно підтвердити, бо ми також застосовували певну техніку. Ми одразу зрозуміли, що просто там немає покриття, це, мабуть, усе, що я вам можу сказати», – зазначив голова розвідки.

Буданов зауважив, що Starlink відіграє значну роль у російсько-українській війні, адже багато систем використовують систему для передачі інформації від дронів, особливо коли командний пункт знаходиться на віддаленій відстані.

«Системи Starlink досить добре зарекомендували себе на фронті. Можна багато говорити, хороші вони чи погані, але є факти – абсолютно вся лінія фронту працює на них», – заявив Буданов

Нагадаємо, Ілон Маск фактично підтвердив, що операція ЗСУ не відбулася дійсно через нього. Своє рішення він пояснив тим, що не хотів, аби SpaceX стала співучасником війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *