Боєприпаси з КНДР – партизани в РФ зупинили рух поїздів із боєприпасами з Північної Кореї

Партизани зупинили під Єкатеринбургом рух поїздів із боєприпасами з КНДР – «АТЕШ»

© Атеш Журналістів на місце підриву залізничного полотна місцева влада не пустила.

Партизани руху «АТЕШ» підірвали залізничне полотно поблизу Єкатеринбурга. У такий спосіб вони зупинили рух складів із боєприпасами з КНДР, повідомили в «АТЕШ»

«Агентам «АТЕШ» вдалося провести успішну операцію на Транссибірській залізничній магістралі під Єкатеринбургом. В результаті було здійснено підрив залізничного полотна, яким здійснювалася доставка північнокорейських боєприпасів», – йдеться в повідомленні.

За даними партизанів, журналістів на місце підриву не пустили. Інформацію, що просочилася, опублікували тільки місцеві пабліки.

«Цікаво, що лише після отримання команди з обласного управління ФСБ дали дозвіл ремонтній бригаді прибути на місце та розпочати відновлювальні роботи. А ми ще раз хочемо нагадати, що залізниця вибухатиме ще частіше, поки нею возять боєприпаси», – зазначили партизани.

Від початку російської агресії проти України Північна Корея не лише стала голосом підтримки Москви, а й закрила критичну потребу в озброєнні, надавши артилерійські снаряди, протитанкові міни та балістичні ракети. Москва демонструє беззастережну готовність поглиблювати відносини з Пхеньяном, ігноруючи резолюції ООН, які свого часу підтримала. Під час візиту Владіміра Путіна до Північної Кореї було підписано Договір про всеосяжне стратегічне партнерство між двома країнами. «Військовий союз Путіна та Кім Чен Ина: чим він небезпечний для України?» — про це пише асоційована старша аналітикиня Центру «Нова Європа» Наталія Бутирська.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *