Бойові роботи РФ – росіяни презентували нові роботизовані комплекси для поля бою

Росіяни презентували нові зразки роботів для поля бою: на що ті здатні

© Михайло Федоров/Facebook Новостворені багатофункціональні роботизовані комплекси агресори випробовують на війні з Україною.

Російські війська випробовують на полі бою в Україні багатофункціональні роботизовані комплекси «Депеша» та «Баггі». Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW з посиланням на інформацію від російського державного оборонного концерну «Ростех».

Саме його дочірнє підприємство «Високоточні комплекси» виготовило нові зразки військової техніки.

У “Ростеху” заявили, що вантажопідйомність “Депеші” становить 150 кілограмів, а “Баггі” – 250 кілограмів. У концерні кажуть, що російські війська можуть використовувати роботизовані комплекси з дистанційним керуванням для доставки провізії, боєприпасів і палива на передову; евакуювати поранених; завдавати ударів по особовому складу та укріпленням; а також мінувати територію. «Ростех» також повідомив, що обидві системи можуть діяти як наземні дрони-камікадзе, які детонують при контакті з ціллю.

Раніше російська компанія “Інтегральні роботизовані технології” презентувала безпілотник із пінопласту, максимальна швидкість якого сягає 90 кілометрів на годину.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *