Активність стратегічної авіації росіян – ворог підняв у небо 11 ракетоносіїв

Росіяни підняли в небо стратегічні бомбардувальники-ракетоносії Ту-95

© Википедия Зафіксовано зафіксував виліт восьми бортів.

Сьогодні, 21 вересня, у 0.13 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомив про виліт восьми бортів Ту-95МС з аеродрому “Оленья” (Мурманська область, РФ).

“У разі ракетної загрози та пусків крилатих ракет повідомимо додатково. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!” – закликали у повітряних Силах. 

Раніше моніторингові пабліки повідомляли, що активність стратегічної авіації росіян фіксувалася ще близько 22.30. 

Телеграм-канал “Николаевский Ванёк” подальший розвиток подій прогнозує таким чином: “Якщо летять курсом на на Енгельс,там вони будуть будуть орієнтовно о 1.40 – 3.00, ракети до повітряного простору України залітатимуть приблизно о 2.50 – 4.10. Якщо летять в бік Каспійського моря, то на пускових рубежах можуть бути орієнтовно о 2.20 – 4.00. У цьому разі на ракети чекаємо приблизно о 3.30 – 5.10

О 1.00 моніторинговий паблік військових “Чому тривога | Радар” повідомив про зліт ще трьох трьох Ту-95мс з Енгельса. Загальна кількість ракетоносіїв у небі таким чином сягнула 11-ти. 

Паблік monitor каже, що у цьому разі ймовірно йдеться про ротацію бортів та участі у навчаннях: “Нагадуємо, що не всі борти споряджені ракетами, та не всі борти виконують пуски”.

О 02:48 паблік monitor зафіксував входження восьми бортів Ту-95 у Каспійський регіон РФ: “Впродовж наступних 1-1,5 годин очікуємо на пуски ракет”.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *