Міністр закордонних справ Китаю був звільнений через позашлюбний зв’язок у США – WSJ

Міністр закордонних справ Китаю був звільнений через позашлюбний зв'язок у США – WSJ - Фото

Зникнення і потім “тихе” звільнення в липні глави МЗС Китаю Цінь Гана було пов’язане з тим, що контролюючі служби знайшли його позашлюбний зв’язок у США. Про це повідомляє Wall Street Journal.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

До призначення 30 грудня 2022 року міністром закордонних справ Цінь Ган був послом у Вашингтоні. Як повідомили джерела видання, під час перебування у США він набув позашлюбного зв’язку і навіть став батьком.

Існування такого компромату для дипломата його рангу саме по собі є загрозою та серйозним кар’єрним ризиком, а Цінь Ган ще більше погіршив своє становище в очах керівництва, намагаючись приховати позашлюбний зв’язок від контролюючих служб Китаю.

В результаті Цінь Ган “зник з поля зору громадськості” наприкінці червня 2023 року. Причини, через які глава МЗС не брав участі у запланованих зустрічах, його міністерство приблизно місяць пояснювало його “станом здоров’я”.

25 липня з’явилися повідомлення, що Цінь Ган знято з посади міністра закордонних справ Китаю, а на його посаду повертається Ван І, який перед цим був куратором дипломатичного напрямку у керівництві компартії.

  • У січні 2020 року колишній король Бельгії Альберт II після ДНК-тесту визнав позашлюбну дочку Дельфіну Боель.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *