MDMA та псилоцибін. В Австралії депресію та ПТСР лікуватимуть психоделіками

MDMA та псилоцибін. В Австралії депресію та ПТСР лікуватимуть психоделіками - Фото

MDMA (фото: ЕРА)

Австралія першою у світі легалізувала психоделічні препарати по типу MDMA (екстазі) та псилоцибіну для лікування гострих психічних розладів, попри те, що обидві речовини заборонені у країні. Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Зазначається, що з 1 липня психіатри Австралії зможуть використовувати екстазі для лікування посттравматичних стресових розладів, а псилоцибіном лікуватимуть депресію.

В Адміністрації терапевтичних товарів аргументували таке рішення тим, що наразі немає альтернативи ефективних варіантів лікування психічних розладів, а MDMA з псилоцибіном “можуть бути унікальними для застосування в медичних цілях”.

Водночас зазначається, що вартість може стати перешкодою для багатьох пацієнтів з ПТСР та депресією. Повний курс лікування може коштувати приблизно $16 500.

Співробітник дослідницької та освітньої групи психічного здоров’я та запобігання самогубствам в Університеті Південної Австралії Майк Маскер заявив, що насправді дослідження зазначених препаратів та їхнього впливу на психіку ще тривають.

Довгострокові переваги та ризики їхнього використання наразі невідомі, тому прогнозів, як довго триватимуть початкові покращення у пацієнтів, немає.

“Це кардинальний крок у психіатрії, оскільки це одна з найбільших еволюцій за останні 70 років. Психоделіки забезпечують глибоку зміну настрою”, – сказав він.

  • 7 жовтня 2022 року СБУ заявила про нейтралізацію кримінального угруповання, яке діяло під керівництвом народного депутата Іллі Ківи.
  • 29 березня 2023 року прикордонники затримали чоловіка, який намагався ввезти в Україну наркотиків на понад $150 000 у місці, де має бути подушка безпеки в авто.

Дивіться також: Біля узбережжя Італії виявили дві тонни кокаїну на $440 млн – фото, відео

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *