Премʼєра: фільм-розслідування “Сватове: хто знищив українську зброю?”

Премʼєра: фільм-розслідування "Сватове: хто знищив українську зброю?"

Державне бюро розслідувань спільно з колегами з Чехії провели унікальне рослідування в ході якого повністю довело причетність російських спецслужб до вибухів складів у Чехії, де зберігалась зброя для України, а також військових складів у Сватово Луганської області у 2015 році

Хто та як підірвав арсенал зброї у Сватовому у 2015 році? Хто був замовником та виконавцем цієї диверсії? Де в Україні «засвітилися» російські розвідники Мішкін і Чепіга та до чого тут путін?

Відповідь на усі ці запитання ви знайдете в унікальному документальному фільмі за матеріалами розслідування ДБР «Сватово: хто знищив українську зброю?»

Державне бюро розслідувань спільно з колегами з Чехії провели унікальне рослідування в ході якого повністю довело причетність російських спецслужб до вибухів складів у Чехії, де зберігалась зброя для України, а також військових складів у Сватово Луганської області у 2015 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Стрічку-розслідування ви зможете побачити в ефірі Телемарафону на телеканалі «Ми – Україна» сьогодні, 6 квітня о 22.00 або вже за посиланням:

Не пропустіть! Це повинен побачити кожен!

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *