Вікторія Петрушенко запустила роботу оздоровчого табору “Сокілець” на базі ВНМУ

Після нового випуску кваліфікованих лікарів з Вінницького національного університету ім. М. І. Пирогова декілька сотень студентів вирушили до оновленого оздоровчого табору “Сокілець” на Немирівщині. Директор…








