Медіагрупа “Ми – Україна” запускає радіостанцію

Медіагрупа “Ми – Україна” запускає радіостанцію

Слухати радіо “Ми – Україна” можна незабаром на частоті 106,0 у Києві.

Marketing Marathon

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+ 25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу. Забронювати участь

Команда телеканалу “Ми – Україна” виграли ліцензію на радіочастоту 106,0 у Києві у конкурсі від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підбила підсумки радіоконкурсу для розвитку місцевих та регіональних мереж.  Члени Нацради одноголосно підтримали компанію в прагненні створити якісне радіо для українців. 

Радіо “Ми – Україна” працюватиме в форматі news&talk. Слухачі матимуть цілодобовий доступ до оперативних новин, музики та пізнавальних проєктів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

“Радіо – це важливий канал комунікації з аудиторією, особливо потрібний в умовах війни. Під час російської агресії, в тому числі інформаційної, слухачам необхідно отримувати перевірену інформацію та експертне спростування російських фейків”, – розповідає директор телеканалу “Ми – Україна” Ігор Петренко. 

Готувати інформацію для українців буде професійна команда журналістів і редакторів під керівництвом генерального продюсера телеканалу “Ми – Україна” Юрія Сугака. 

“У команді медіа “Ми – Україна” працює багато експертів, які вміють робити радіо. Ми маємо потужну київську редакцію з 15 кореспондентів, знаємо як і вміємо адаптувати контент з різних майданчиків на радіо”, – сказав генеральний продюсер телеканалу “Ми – Україна” Юрій Сугак.

Зокрема, вже запланована інтеграція радіо з ранковим шоу  “Прокидайся!”. Поки що триває підготовка проєкту. 

Приєднуйтесь до хвилі українського духу разом з радіо “Ми – Україна”!

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *