Квадроцикли та баггі Медведчука продадуть на аукціоні (ФОТО)

Квадроцикли та баггі Медведчука продадуть на аукціоні (ФОТО)

Фото: пресслужба АРМА

Національне агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)  продовжує реалізацію майна колишнього депутата Віктора Медведчука і виставляє на аукціон два квадроцикли марки «BOMBARDIER» та баггі марки «ТRAXTER».

HR Wisdom Summit

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+ 17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR Забронювати участь

Про це повідомила голова АРМА Олена Дума. 

Вона зауважила, що в травні провели відкритий конкурсний відбір юридичної особи, яка реалізовуватиме ці транспортні засоби.

Фото 2 — Квадроцикли та баггі Медведчука продадуть на аукціоні (ФОТО)

Фото: пресслужба АРМА

За рішенням конкурсної Комісії переможцем було обрано – ПП “Тендер Онлайн”, з яким АРМА уклало договір.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Фото 3 — Квадроцикли та баггі Медведчука продадуть на аукціоні (ФОТО)

Фото: пресслужба АРМА

Наразі організатор закінчує оцінку активів (квадроциклів та баггі), після якої відбудуться торги на порталі Прозорро.Продажі.

З молотка підуть й інші активи Медведчука

На початку квітня стало відомо, що АРМА готує до продажу дороговартісний автомобіль Maybach Медведчука та 20 його колекційних наручних годинників.

19 квітня АРМА оголосила про початок реалізації картин Медведчука. Тоді ж, за ініціативи Нацагентства, для збереження культурної спадщини України, до огляду картин було ініційовано залучення експертів для проведення мистецтвознавчої експертизи.

 Майже половина полотен, які належали Віктору Медведчуку, мають історичну і культурну цінність. Решта картин не мають такої цінності і буде продана.

У березні агентство розпочало процес продажу арештованої яхти Медведчука Royal Romance. Це перший у практиці АРМА та загалом в історії України випадок реалізації заарештованого активу за кордоном. Арешт відбувся у Хорватії: окружний суд міста Спліт на підставі запиту про міжнародно-правову допомогу ухвалив рішення передати Україні яхту Royal Romance. В середині травня яхта Royal Romance перейшла під прапор України та набула статус українського судна.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Кабмін вніс зміни до постанов №719 та №558, таким чином дозволивши АРМА продавати арештоване за кордоном майно підсанкційних осіб, до якого належить і яхта Медведчука.

Зазначимо також, що в 2023 році 17 автомобілів, арештованих у родичів ексдепутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака, передали на потреби однієї з бригад Збройних сил України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *