Україна хоче, аби заподіяна рф шкода відображалась в Міжнародному реєстрі. Шмигаль дав низку доручень

Україна хоче, аби заподіяна рф шкода відображалась в Міжнародному реєстрі. Шмигаль дав низку доручень

КИЇВ. 13 липня. УНН. Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, повідомив, що він разом із міжнародними партнерами працює над тим, аби росія заплатила за усі збитки, які вона нанесла для України під час війни, передає УНН.

Деталі

“росія повинна заплатити за руйнування та компенсувати збитки, завдані війною”, – написав Шмигаль.

Також прем’єр-міністр повідомив, що під час наради з Мін’юстом, Мінінфраструктури, Мінреінтеграції та Мінцифри була обговорена робота з Міжнародним реєстром збитків, який був створений у травні на саміті Ради Європи.

“Держава уже фіксує злочини та заподіяну агресором шкоду. Ця інформація вноситься в реєстр зруйнованого та пошкодженого майна, в інші реєстри та дані правоохоронних органів. Необхідно, щоб усі ці дані взаємодіяли з Міжнародним реєстром та були в ньому максимально відображені. Дав відповідні завдання дотичним міністерствам”, – повідомив Шмигаль.

Також він доручив створити робочу групу на рівні Мін’юсту та Мінінфраструктури, аби запропонувати міжнародним партнерам структура класифікації заподіяної росією шкоди.

Доповнення

Раніше повідомлялось, що Україна з початку повномасштабного вторгнення рф зазнала прямих збитків на приблизно 149 мільярдів доларів. Та щонайменше 2 млрд дол. прямих збитків завдано Україні через підрив Каховської ГЕС.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *