Вступ України в ЄС. “Треба проголосувати відповідні законопроєкти у Раді” – Зеленський

Вступ України в ЄС. "Треба проголосувати відповідні законопроєкти у Раді" – Зеленський

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Президент Зеленський провів наради з міжнародних питань щодо готовності до переговорів про членство в ЄС. Про це він повідомив у вечірньому зверненні, передає УНН.

Цитата

«Дуже активно готуємося до перемовин і зустрічей, які заплановані на вересень. Провів наради з міжнародниками, із нашими послами у відповідних країнах. Чітко бачимо, з якими лідерами маємо зустрітися та переговорити, а також які результати маємо принести Україні», — сказав Зеленський у відеозверненні в середу.

Деталі

Також він повідомив, що провів нараду з парламентарями і членами уряду щодо готовності до відкриття переговорів про членство з Євросоюзом.

Цитата

“Провів велику нараду з представниками парламенту, з членами уряду, нашими міжнародниками щодо нашої готовності до відкриття переговорів про членство з Євросоюзом. Виконання рекомендацій, необхідні законопроєкти, які вже підготовлені і які потрібно проголосувати в парламенті – це обов’язок”, – зазначив глава держави.

Зеленський наголосив, що “226 голосів за кожне рішення щодо України в Євросоюзі – це обов’язок”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глобальний саміт миру, безпекові гарантії та “зерновий коридор”: Зеленський повідомив подробиці розмови з прем’єром Японії

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *