Воллес заявив, що покине посаду глави Міноборони – The Times

Воллес заявив, що покине посаду глави Міноборони - The Times

КИЇВ. 16 липня. УНН. Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що залишить свою посаду під час наступних перестановок в уряді та більше не балотуватиметься на виборах. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню The Times, пише УНН.

Деталі

Воллес розповів про свої плани прем’єр-міністру країни Ріші Сунаку ще 16 червня, але публічно планував оголосили їх пізніше, щоб не підживлювати чутки про кризу в Консервативній партії напередодні довиборів, зазначає видання.

Сам голова МО пояснив своє рішення тим, що втомився від політики та державної служби.

«Я пішов у політику в 1999 році, коли став членом шотландського парламенту. Минуло 24 роки. Я провів понад сім років із трьома телефонами біля ліжка», — розповів Воллес.

За його словами, у майбутньому він хотів би зайнятись чимось поза політикою. 

«Я відчуваю себе цілком задоволеним, і це дає мені багато варіантів. Іноді мені здається, що я просто хотів би піти й зайнятися тим, що мені подобається, наприклад, Формулою-1 або кінними перегонами — просто зробити щось зовсім інше», — зізнався Воллес.

Доповнення

The Times пише, що Воллес найдовше серед консерваторів обіймає посаду міністра оборони з часів Вінстона Черчилля, який поєднував цей пост з прем’єрством. Тільки лейбористи Деніс Гілі та Джефф Гун були міністрами оборони довше.

Як і Джордж Робертсон, який керував Міністервом оборони Великої Британії під час війни в Косово, Воллес сподівався стати наступним генеральним секретарем НАТО. 

А втім, як зазначає The Times, Воллес став жертвою інтриг усередині Альянсу з боку інших лідерів, які хотіли бачити генсеком главу держави або жінку.

Разом із Воллесом відмовитися від участі у виборах планують ще 40 нинішніх депутатів-консерваторів. Це рішення підживлює думку про те, що багато членів Консервативної партії втратили надію на перемогу у 2024 році, додає видання.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *