“Прем’єри різні – результат однаковий”: Зеленський про підтримку Ізраїлю України

"Прем'єри різні - результат однаковий": Зеленський про підтримку Ізраїлю України

КИЇВ. 12 липня. УНН. Прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, як і двох його попередників, запрошували здійснити візит в Україну, але вони відмовилися. Київ також не отримав від Єрусалиму позитивного результату на запит щодо отримання систем протиповітряної оборони, розповів президент Володимир Зеленський на пресконференції у Вільнюсі за результатами саміту НАТО, передає кореспондент УНН.

Цитата

“Я пана Нетаньягу запросив (здійснити візит в Україну, – ред.). По-друге, я запрошував і двох інших прем’єр-міністрів, які були до пана Нетаньягу в Україну. Поки що прем’єр-міністри різні – результат однаковий”, – розповів очільник держави.

Деталі

Зеленський зауважив, що така ситуація виникла і з запитами Києва щодо надання систем ППО для захисту від російських атак.

“Що стосується “Залізного купола” та інших систем ППО, які ми хотіли отримати від наших партнерів з Ізраїлю. Ми просили на початку війни, ну (результат, – ред.) приблизно так само, як з прем’єр-міністрами. Місяці пройшли, поки що результату немає”, – сказав він.

Він висловив жаль з цього приводу й вказав на те, що Україна зацікавлена у підтримці “важливих історичних тісних” відносин між країнами. Президент підсумував: “На жаль, поки що результату немає”.

Нагадаємо

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху в інтерв’ю The Wall Street Journal розповів, що його країна не хоче передавати Україні свою зброю через побоювання, що їхнє озброєння може потрапити в руки Ірану.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *