Подоляк назвав переговори Кім Чен Ина та путіна “проявом неспроможності росії”

Подоляк назвав переговори Кім Чен Ина та путіна "проявом неспроможності росії"

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Переговори між КНДР та росією були “проявом неспроможності росії”. Таку думку висловив глава Офісу президента України Михайло Подоляк у Х/Twitter, пише УНН.

Цитата 

“Потреба москви благати про допомогу у Північної Кореї, безумовно, є приводом для жартів, проявом неспроможності росії та вироком 23-річній політиці путіна”, — написав Подоляк.

Деталі

Він зазначив, що Україна “дуже серйозно ставиться до дій москви і Пхеньяна і робить власні розрахунки”. 

За словами офіційних осіб, російсько-північнокорейський саміт охоплював низку тем, включаючи транспортну інфраструктуру, логістику та сільське господарство.

Доповнення

Російський диктатор володимир путін назвав початкові дискусії, які тривали понад п’ять годин у середу, з лідером КНДР Кім Чен Ином як “дуже продуктивні”, включаючи “відвертий обмін думками” як щодо регіональних питань, так і щодо двосторонніх відносин. 

путін також сказав, що москва розглядає та обговорює певну військову співпрацю з КНДР.

Нагадаємо

Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що російський диктатор путін у своїх коментарях щодо зустрічі з північнокорейським лідером намагався її виставити якомога нейтральнішою, через побоювання зайвої уваги до схем ухилення від санкцій.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *