Перше інавгураційне засідання Ради Україна-НАТО: про що будуть говорити

дуть говорити” />

КИЇВ. 12 липня. УНН. Сьогодні відбудеться перше інавгураційне засідання Ради Україна-НАТО у Вільнюсі. Там будуть обговорюватися питання оборони, безпеки та Формула миру президента України Володимира Зеленського, повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, передає УНН.

Цитата

“Сьогодні перше інавгураційне засідання Ради Україна – НАТО. Також заплановані двосторонні зустрічі з нашими союзниками. Будемо говорити про оборону, безпеку, зброю, Формулу миру Президента України Володимира Зеленського”, – повідомив Єрмак.

Керівник Офісу Президента України також додав, що сподівається сьогодні на важливий етап багатомісячної роботи України з партнерами, експертами, колишнім Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

“Готуємо фундамент – розуміння щодо гарантій безпеки на шляху до НАТО, яке можна буде розшити у двосторонні безпекові домовленості з конкретними державами-гарантами”, – зазначив Єрмак.

Доповнення

Сьогодні на саміті НАТО у Вільнюсі президент США Джо Байден та лідери G7 разом з президентом України Володимиром Зеленським мають намір зробити заяву про посилення військового потенціалу України. Зокрема, запропонують додаткову допомогу українські армії.

Також президент України Володимир Зеленський повідомив у середу, що зустрівся з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, заявив про очікування “гарних новин” для оборони України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *