“Ніякої торгівлі бути не може” – Кулеба про заяви щодо членства в НАТО в обмін на території

"Ніякої торгівлі бути не може" - Кулеба про заяви щодо членства в НАТО в обмін на території

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Позиція Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга така ж, як України – жодної торгівлі українськими територіями бути не може. Так міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів у четвер прокоментував заяву керівника апарату Генсека НАТО Стіана Єнссена щодо вступу України в НАТО в обмін на відмову від частини територій, пише УНН.

Цитата

“Генеральний секретар НАТО і керівник його апарату – це дві різні люди. І Президент неодноразово спілкувався з Генеральним секретарем Столтенбергом, і я підтримую з ним дуже тісні стосунки та запевняю вас, що позиція Генсека є абсолютно чіткою і саме такою, як в України, що ніякої торгівлі українськими територіями бути не може”, – сказав Кулеба.

Зі слів голови МЗС, “ми всі зараз маємо бути зосереджені, і ми всі працюємо над цим, щоб Україна якнайшвидше рухалася до членства в НАТО, а не обговорювати опції”.

Нагадаємо

У МЗС України заявили, що розмови про вступ України в НАТО в обмін на відмову від частини українських територій є абсолютно неприйнятними.

Також віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина відреагувала на заяву з боку посадовця НАТО, заявивши, що будь-які поступки стануть винагородою рф, яка розв’язала війну.

Представник НАТО після своєї заяви назвав помилкою слова про територіальні поступки України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *