Кабмін спростив бюрократичні процедури для відбудови ГЕС

Кабмін спростив бюрократичні процедури для відбудови ГЕС

Уряд затвердив експериментальний проєкт з відновлення гідроелектростанцій, пошкоджених російськими обстрілами. Проектування та будівництво об’єктів відбуватиметься без отримання містобудівних умов та інших дозволів.

Кабінет міністрів затвердив експериментальний проєкт з відновлення гідроелектростанцій, пошкоджених обстрілами рф. Зокрема, проектування та будівництво обʼєктів гідроенергетики будуть відбуватися без отримання містобудівних умов, без досліджень об’єктів археологічної спадщини, отримання звіту про результати експертизи проекту будівництва тощо.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передає УНН.

Деталі

Погоджено пропозицію Міністерства енергетики та приватного акціонерного товариства “Укргідроенерго” стосовно реалізації протягом двох років експериментального проекту щодо відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації об’єктів гідроенергетики критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору приватного акціонерного товариства “Укргідроенерго”

– повідомив Мельничук. 

Він зазначив, що Кабмін затвердив порядок реалізації експериментального проекту, який дозволить оптимізувати строки з виконання робіт по відновленню зруйнованих або пошкоджених внаслідок обстрілів рф об’єктів гідроенергетики.

Відповідно до порядку, з метою оптимізації строків виконання робіт з відновлення зруйнованих або пошкоджених об’єктів гідроенергетики проектно-вишукувальні та будівельні роботи можуть виконуватися одночасно.

Проектування та будівництво обʼєктів гідроенергетики здійснюватиметься без отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, без досліджень об’єктів археологічної спадщини, отримання звіту про результати експертизи проекту будівництва, отримання права на виконання будівельних робіт, без погодження з Держводагентством та Держгеонадрами, без використання Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та оформлення речових прав на об’єкти культурної спадщини.

Нагадаємо

“Укргідроенерго” розробило проект тимчасового гідроелектрокомплексу на місці зруйнованої Каховської гідроелектростанції, що передбачає осушення водосховища, демонтаж пошкодженої станції і, в кінцевому підсумку, відновлення нової станції протягом приблизно 7,5-8 років.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *