У США регулятор схвалив терапію при раку крові від Johnson & Johnson

У США регулятор схвалив терапію при раку крові від Johnson & Johnson

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Компанія Johnson & Johnson у четвер повідомила, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило її терапію для пацієнтів з важковиліковним типом раку крові. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Компанія Johnson & Johnson розробила терапію на основі антитіл для пацієнтів з важковиліковним типом раку крові. За її повідомленням, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило її препарат. Цей препарат Talvey належить до класу препаратів під назвою біспецифічні антитіла, призначені для об’єднання ракової клітини та імунної клітини, щоб імунна система організму могла вбити рак.

Препарат Talvey був схвалений для щотижневих або двотижневих ін’єкцій під шкіру для лікування пацієнтів з рецидивами множинної мієломи, які пройшли щонайменше чотири попередні лінії лікування. Препарат продаватиметься за ціною 45 000 доларів на місяць, але ціна може змінюватися залежно від ваги пацієнта, призначеного дозування та тривалості лікування.

За оцінками J&J, ціна терапії становитиме від 270 000 дол. до 360 000 дол. при середній тривалості від шести до восьми місяців. Компанія розраховує зробити терапію доступною для пацієнтів протягом трьох тижнів.

Talvey є першим у своєму роді препаратом, спрямованим на білок GPRC5D, який в основному присутній у ракових плазматичних клітинах. Рак починається в кістковому мозку і порушує вироблення нормальних клітин крові.

«Хоча можливості лікування значно розширилися за останні роки, хвороба залишається невиліковною, і тому пацієнти потребують нових методів лікування», – сказав Майкл Андреіні, генеральний директор некомерційного Фонду дослідження множинної мієломи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BioNTech та OncoC4 оголосили про багатообіцяючі результати випробувань антитіл проти раку легень

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *