У разі легалізації медичного канабісу в Україні оновлять протоколи лікування – МОЗ

Україні оновлять протоколи лікування – МОЗ” />

КИЇВ. 13 липня. УНН. Після прийняття законопроекту про легалізацію медичного канабісу в Україні на національному рівні будуть розпочинати роботу щодо оновлення протоколів лікування по відповідних групах захворювань та буде імплементовуватися найкращий досвід. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін журналістам, передає УНН.

Цитата

На запитання чи прийняття законопроекту про легалізацію медичного канабісу призведе до зміни протоколів, Кузін відповів:

«Так, обов’язково. Будь-яке призначення лікарського засобу має регулюватися протоколом. Саме відповідно до вітчизняного законодавства протокол може бути як національний, так і локальний. Заклад охорони здоров’я може перекласти зараз будь-який протокол, наприклад Американського центру контролю за захворюваннями, або Європейського центру, або Всесвітньої організації охорони здоров’я та адаптувати його. Але на національному рівні ми будемо розпочинати роботу після прийняття цього законопроекту по оновленню таких протоколів та будемо імплементовувати найкращий досвід».

Він зазначив, що мова буде йти перш за все про групу неврологічних захворювань.

«Хвороба Альцгеймера, або важкі психічні розлади, які виникають на при кінці життя, це всі стани, які стосуються болю, хронічного болю, це всі стани, там де є важка та тривала реабілітація, і так само посттравматичний стресовий розлад, психологічні важкі стани, які пов’язані з будь-яким стресом», – розповів Кузін.

Доповнення

Ігор Кузін заявляв раніше, що Міністерство охорони здоров’я підтримує легалізацію ліків на основі канабісу.

12 липня нардеп Ярослав Железняк повідомляв, що розгляд законопроекту про легалізацію медичного канабісу має відбутися найближчим часом.

28 червня цього року, виступаючи у Верховної Раді, Зеленський закликав парламентарів підтримати законопроект.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *