Віддалені наслідки коронавірусу є і їх треба вивчати – Кузін

Віддалені наслідки коронавірусу є і їх треба вивчати - Кузін

КИЇВ. 27 липня. УНН. Віддалені наслідки коронавірусної інфекції є і їх треба вивчати, наразі окремих протоколів лікування щодо цього немає, повідомив в ефірі телемарафону у четвер заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Ігор Кузін, пише УНН.

Цитата

“Зараз у світі активно дискутується термін – так званий “довгий COVID”, тобто це як важкий перебіг самої коронавірсуної хвороби, так і віддалені наслідки перенесеної коронавірусної хвороби. І відповідно зараз наукова спільнота сфокусувалася на вивченні цих довгострокових наслідків, до яких призвід самеп COVID, це і проблеми з опорно-руховим апаратом, це точно так само і проблеми з серцево-судинною системою, це проблема, яка пов’язана саме з органами дихання. Сподіваємося, що найближчим часом уже відповідні протоколи, або стандарти, або регуляції будуть прийняті на равні ВООЗ, і після того ти їх почнемо адаптувати на рівні України”, – зазначив він.

“Зараз ми отримуємо лише точкові наукові статті, наукові дані про те, що таке явище, як віддалені наслідки коронавірусної інфекції, вони є, і дійсно їх треба вивчати, і вони мають регулюватися, напевно, окремим протоколами або стандартами”, – сказав Кузін.

Нагадаємо

Попри офіційне скасування карантину з 1 липня 2023 року, вакцинація проти COVID-19 залишається рекомендованою для всіх. Наразі ж рівень охоплення щепленнями проти COVID-19 знижується, і у випадку продовження такої тенденції вже восени може бути сплеск захворюваності, попередили у МОЗ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *