В Україні не виявлено випадків холери – МОЗ

В Україні не виявлено випадків холери – МОЗ

КИЇВ. 13 червня. УНН. Наразі в Україні не зареєстровано випадків або підозр на холеру. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Цитата

«Офіційно. В Україні не виявлено випадків холери! Дійсно, на підтоплених територіях внаслідок руйнування Каховської ГЕС існують ризики погіршення ситуації по інфекційним захворюванням, зокрема і холери», – повідомив Кузін.

Деталі

Він зазначив, що лабораторні дослідження питної води здійснюються усіма відомствами і службами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині у воді виявили ротавірус

Кузін повідомив, що протиепідемічною службою в Херсонській області було сформовано 32 моніторингових точки дослідження питної води та окрему точку з моніторингу поверхневих водойм.

Також він зазначив, що за підсумками проведених досліджень, вода, яка подається або підвозиться населенню, бутильована вода – відповідає Державним санітарним правилам та нормам та є безпечною для споживання.

«Станом на зараз, в Україні не зареєстровано випадків або підозр на холеру. Усі результати досліджень зразків, взятих як з об’єктів навколишнього середовища, так і від пацієнтів з ознаками гострої кишкової інфекції, – негативні. Епідемічна ситуація прогнозована та керована», – написав Кузін.

Доповнення

Начальник відділу держеконагляду (контролю) земельних ресурсів Державної екологічної інспекції України Олег Павленко повідомляв, що після підриву Каховської ГЕС почали перевірки у Південному окрузі, у воді фахівці санепідслужби виявили холерну та кишкову палички.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *