Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримали понад 23 тис. таблеток для знезараження води – МОЗ

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримали понад 23 тис. таблеток для знезараження води - МОЗ

КИЇВ. 22 червня. УНН. Понад 23 тисячі таблеток для дезінфекції питної води роздали постраждалим від підриву Каховської ГЕС на півдні України, передає УНН із посиланням на МОЗ.

Деталі

Як повідомили у відомстві, 23 050 таблеток отримали для дезінфекції води постраждалі мешканці півдня. Їх видавали фахівці центрів контролю та профілактики хвороб населенню, громадам та централізовано органам місцевого самоврядування.

Ще 12 774 тисячі таблеток передали підприємствам, які забезпечують населення питною водою, та об’єктам критичної інфраструктури постраждалих областей. Таблетки знищують хвороботворні мікроорганізми, які можуть викликати гострі кишкові інфекції.

Для інших областей також сформовані додаткові резерви бактерицидних таблеток та знезаражувальних засобів для питної води, повідомляють у МОЗ. За потреби їх перерозподілять до центрів контролю та профілактики хвороб. Також населення та органи місцевого самоврядування отримають від спеціалістів ЦКП інструкції щодо використання знезаражуючих засобів, зокрема яку дозу потрібно використовувати на яку кількість води.

«Отримати таблетки для знезараження питної води також можна і за особистим зверненням — у центрах контролю та профілактики хвороб. Для цього потрібно звернутися до місцевого ЦКПХ або до оперативного штабу з ліквідації наслідків (0 800 101 102)», – повідомляють МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гігієнічним нормам не відповідає щонайменше третина водойм на півдні України – МОЗ

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *