Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримали понад 200 тис. таблеток для знезараження води – МОЗ

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримали понад 200 тис. таблеток для знезараження води - МОЗ

КИЇВ. 19 липня. УНН. Понад 200 тисяч таблеток для знезараження питної води видано в областях, постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС, повідомили у середу у МОЗ, пише УНН.

Цитата

“Починаючи з 6 червня, на затоплених в результаті підриву Каховської ГЕС територіях видано 205 314 таблеток для знезараження питної води для населення, підприємств водопостачання та об’єктів критичної інфраструктури”, – ідеться у повідомленні.

Деталі

Таблетки для знезараження питної води, знищують хвороботворні мікроорганізми, які можуть викликати гострі кишкові інфекції.

Як вказано, на території Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей від 8 червня на базі центрів контролю та профілактики хвороб залучено 97 груп оперативного реагування на біологічні, хімічні та радіаційні загрози.

Щодня спеціалісти ЦКПХ проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями щодо профілактики інфекційних захворювань та отруєнь. За понад місяць роботи провели 31 558 бесід та видали населенню 86 000 роз’яснювальних пам’яток.

Доповнення

6 червня 2023 року близько 3:00 російські військові підірвали греблю Каховської ГЕС на Херсонщині. Каховська ГЕС через підрив повністю зруйнована і відновленню не підлягає.

Відкрито кримінальне провадження про екоцид.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *