Лондону загрожує епідемія кору через низький рівень вакцинації

Лондону загрожує епідемія кору через низький рівень вакцинації

КИЇВ. 16 липня. УНН. Згідно з даними, опублікованими в п’ятницю Агентством охорони здоров’я Великої Британії, в Англії вже зростає кількість випадків захворювання на кір, повідомляє Bloomberg, пише УНН.

Деталі

У першій половині року хворих було 128 у порівнянні з 54 за весь 2022 рік. Дві третини випадків виявлено в Лондоні через нижчий рівень вакцинації в столиці.

Згідно з даними, опублікованими в п’ятницю Агентством охорони здоров’я Великої Британії, в Англії вже зростає кількість випадків захворювання на кір: у першій половині року їх було 128 у порівнянні з 54 за весь 2022 рік. Дві третини випадків виявлено в Лондоні через нижчий рівень вакцинації в столиці.

Організація заявила, що ризик великого спалаху кору за межами Лондона низький, але існує більша ймовірність концентрованих спалахів серед невакцинованих громад і серед молоді.

Люди віком від 19 до 25 років піддаються особливому ризику через кампанії страху проти вакцини проти кору, епідемічного паротиту та краснухи на початку 2000-х років, попередило UKHSA.

Поширення вакцини MMR для дітей знаходиться на найнижчому рівні за десятиліття, повідомляє влада. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я , наразі 85% п’ятирічних дітей в Англії отримують обидві дози ін’єкції, що є нижчим, ніж 95%, необхідним для запобігання спалахів .

До того моменту, коли діти підуть до школи, 10% дітей не захищені від кору в Англії та 20% у Лондоні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *