КМДА: Кияни стали частіше звертатися до психологів щодо домашнього насильства

КМДА: Кияни стали частіше звертатися до психологів щодо домашнього насильства

КИЇВ. 5 липня. УНН. З початку 2023 року фахівці Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надали 2066 психологічних консультацій щодо домашнього насильства.  Наразі стабільно фіксується збільшення кількості звернень про вчинення домашнього насильства, повідомила у Facebook заступниця голови КМДА Марина Хонда, передає УНН.

Цитата

“З першого січня фахівці КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надали 6 867 психологічних консультацій, із них – 2 066 щодо домашнього насильства. На жаль, ми стабільно фіксуємо збільшення кількості звернень про вчинення домашнього насильства”, – зазначила Хонда.

Деталі

Заступниця поінформувала, що за пів року до Центру звернулися 1 604 жінки та 462 чоловіки, які постраждали від домашнього насильства. Водночас за перше півріччя 2022 року на телефон довіри звернулися 4 117 осіб, із них – 1 029 щодо домашнього насильства.

Повідомляється, що за шість місяців 2023-го у притулку перебували дев’ять жінок та вісім дітей, а в кімнатах кризового реагування – 68 жінок, троє чоловіків та 47 дітей. У той час, як у 2022 році, – 15 осіб перебували у притулках, а 41 людина скористалася послугами кімнат кризового реагування, зауважила Хонда.

“Також у 2023 році фахівці мобільних бригад соціально-психологічної допомоги надали вже 786 консультацій щодо домашнього насильства. Ця опція дозволяє ще оперативніше надавати комплексну допомогу людям, які зазнали домашнього насильства”, – додала вона.

Нагадаємо

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець 25 листопада повідомив, що в Україні щороку від домашнього насильства гине 600 жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як обрати кваліфікованого психолога – поради спеціаліста

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *