Бойові медики зможуть здійснювати переливання крові після підготовки МОЗ – Маляр

Бойові медики зможуть здійснювати переливання крові після підготовки МОЗ - Маляр

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Бойові медики зможуть здійснювати переливання крові після проходження відповідної підготовки від Міністерства охорони здоров’я України. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у ефірі національного телемарафону, передає УНН. 

Цитата

“Що стосується переливання крові. Ми на сьогодні, я сподіваюся, що поставили крапку у цьому питанні. Бойові медики безумовно будуть мати право на переливання крові. Тут питання стоїть в іншому – щоб ці люди мали підготовку. Суть дискусії зводилася якраз до цього”, – зазначила заступниця.

Деталі

За її словами, Командування медичних сил Міноборони і МОЗ знайшли компроміс щодо цього питання, і тепер бойові медики повинні пройти відповідну підготовку для здійснення переливання крові.

“Це нормальні речі. Тому що медичні сили, все ж таки, відповідають за життя військових і зобов’язані дбати, щоб це робили підготовлені люди”, – підсумувала Маляр.

Нагадаємо

Мінреінтеграції у травні оприлюднило наказ, згідно з яким медикам, які працюють в небезпечних умовах на прифронтових територіях та в зоні активних бойових дій, встановлено новий рівень зарплати.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *