Батьки кожної п’ятої дитини на Одещині проігнорували щеплення від кору

Батьки кожної п'ятої дитини на Одещині проігнорували щеплення від кору

КИЇВ. 10 серпня. УНН. На початок серпня на Одещині план виконання щеплень дитячого населення проти кору становив 13,1%. Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб, передає УНН.

Цитата

«Аналіз стану реалізації в країні «наздоганяючої» кампанії вакцинації дитячого населення проти кору відповідно до затверджених регіональних планів свідчать, що станом на 5 серпня план виконання щеплень становив 13,1%», – ідеться у повідомленні.

Уточнюється, що І дозою охоплено 17,7 % дітей 2-17 років, ІІ дозою – 9,8 % дітей 7-17 років.

«Найбільш активно проводиться щеплення серед дітей 2-6 років, відсоток охоплення І дозою КПК у цій віковій групі становив 24,4 %», – сказано у повідомленні.

Загалом, в Одеській області за останні три тижні проведено 2276 щеплень. Вакциною у повному обсязі забезпечені усі заклади охорони здоров’я Одеської області.

Кір – найзаразніше з захворювань, відомих у світі, нагадують медики. Дитина, яка захворіла на кір, може інфікувати 7-9 дітей, які не мають імунітету, додають фахівці.

Нагадаємо

Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер закликав батьків перевірити наявність щеплень у дітей напередодні нового навчального року.

«Маю велике прохання до батьків: перевірити наявність щеплень у Вашої дитини відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, оскільки за статистичними даними у області кожна 2 дитина не вакцинована відповідно до віку. Лише колективний імунітет дозволить захистити дітей, що по об’єктивним причинам не можуть вакцинуватись (наявність медичних протипоказів), – написав він у своєму Telegram-каналі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *