Євробачення 2024 – як проголосувати з України та за кордоном – чи можна голосувати онлайн

«Євробачення»: як проголосувати за учасника, що сподобався

За представника своєї країни проголосувати не можна © Getty Images Голосувати за представника своєї країни не можна.

Цього тижня у шведському місті Мальме відбудуться півфінали та великий фінал Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення». Переможця буде визначено шляхом голосування глядачів та національних журі країн-учасниць конкурсу.

Проголосувати за учасника, що сподобався, можуть як жителі країн, які беруть участь у конкурсі, так і тих, які участі не беруть. Голосувати можна як під час півфіналів, і великого фіналу.

Як повідомляється на сайті «Євробачення», якщо ваша країна бере участь у конкурсі, то проголосувати можна лише у тому півфіналі, у якому виступає представник вашої країни, і фіналі. Але віддати свій голос за нього не можна, потрібно вибрати фаворита з-поміж інших учасників.

Жителі країн, які участі у конкурсі не беруть, можуть голосувати і у півфіналах, і у фіналі.

Коли відкриють лінії для голосування

У півфіналах лінії для голосування відкриються після виступу останнього учасника та будуть відкриті протягом 15-25 хвилин після цього.

У фіналі лінії для голосування відкриють перед першою піснею, а закриють за 25-40 хвилин після виступу останнього конкурсанта.

Для мешканців країн, які участі у «Євробаченні» не беруть, вікно для голосування буде більшим. Так, лінії для голосування відкриються опівночі дня проведення півфіналів і фіналу.

Але в день фіналу вони закриються перед початком живого шоу та знову відкриються перед виступом першого конкурсанта та залишаться відкритими 25-40 хвилин після виступу останнього.

Як голосувати

Проголосувати за учасника, що сподобався, можна як онлайн, так і за допомогою телефону.

Мешканці України у першому півфіналі можуть надіслати на номер 7576 SMS із цифрою від 1 до 15 (номер учасника півфіналу). У фіналі на той же номер необхідно надіслати SMS із цифрою від 1 до 26. Вартість повідомлення 7,44 гривні.

Проголосувати можна також на сайті «Євробачення».

Або завантаживши спеціальний додаток:

Для Android;

Для iOS.

Нагадаємо, на «Євробаченні-2023» перемогла представниця Швеції Лорін. Це вже друга перемога для співачки, минулого разу вона перемогла у 2012 році.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *