Євро з нульовою вартістю матиме всі елементи традиційного захисту грошей

В Україні випустять євро із зображенням Софійського собору

© 0 євро/st-sophia.org.ua Сувенірна банкнота матиме нульовий номінал

Сувенірну банкноту з нульовим номіналом із зображенням на основній частині Софійського собору готує до друку Національний заповідник “Софія Київська”. Як повідомляє Village, сувенірна банкнота матиме зовні вигляд і розмір звичайних євро та буде виготовлена в основному за тією ж технологією, що й оригінальні гроші Європейського Союзу. Зокрема, автори сувенірної банкноти мають намір під час її виготовлення застосувати відповідні водяні знаки, мікродрук, голограми та інші елементи, характерні для звичайних банкнот.

Купюри будуть реалізовувати для підтримки проєкту з популяризації культурних і історичних пам’яток. Раніше заповідник вже випускав схожі сувенірні гроші, наприклад, у січні вийшла у світ купюра з зображенням київських “Золотих воріт”. Ці сувенірні гроші були схожі на 500-єврову та 20-єврову банкноти.

Банк Англії у 2022 році випустив банкноти із зображенням короля Чарльза III. Купюри поступово замінять ті, на яких зображена мати монарха – королева Єлизавета II. В обіг нові банкноти мають надійти із середини 2024 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *