Україна зможе використовувати теплоелектростанції та теплоелектроцентралі без дотримання екологічних нормативів до 2028 – Міненерго

Рада міністрів Енергетичного співтовариства дала згоду Україні на використання великих установок для спалювання без дотримання суворих екологічних вимог до кінця 2028








