В Coca-Cola пояснили, чому подали заявки на реєстрацію в Росії

В Coca-Cola пояснили, чому подали заявки на реєстрацію в Росії

Ілюстрація: ua.depositphotos.com

Coca-Cola заявила, що подані в Росії заявки на реєстрацію товарних знаків призначені для захисту інтелектуальної власності компанії. Представники бренду пояснили, що треті сторони в різних країнах світу давно намагаються використовувати репутацію продуктів Coca-Cola у своїх інтересах.

Marketing Marathon

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+ 25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу. Забронювати участь

Про це пише ЕП, посилаючись на коментар компанії.

Coca-Cola Ukraine підкреслила, що станом на 14 червня 2024 року її бізнес у Росії залишається призупиненим, але реєстрація товарних знаків дозволить зберегти права компанії на них та захиститися від несанкціонованого використання популярних брендів іншими особами.

“Активи інтелектуальної власності мають високу цінність і важливе значення для компанії Coca-Cola, і ми постійно вживаємо заходів для покращення та зміцнення цих активів у всьому світі. Подані заявки в Росії призначені для збереження наших прав на товарні знаки. Наш бізнес у Росії було зупинено в 2022 році”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Реєстрація відповідає стратегії компанії, яка передбачає послідовне здійснення заходів для захисту інтелектуальної власності Coca-Cola.

“Ми вживаємо цих заходів для захисту наших брендів і торгових марок, послідовно зміцнюючи права на нашу інтелектуальну власність. Наш бізнес у Росії залишається зупиненим”, – додали у пресслужбі.

Coca-Cola реєструє свої товарні знаки в РФ

Сьогодні Coca-Cola Company, яка припинила роботу в країні-агресорі РФ після початку війни, подала три заявки на реєстрацію в Росії товарних знаків – Coca-Cola, Sprite та Fanta.

Бренди Coca-Cola, Sprite та Fanta були виведені з ринку РФ у 2022-му і їхня правова охорона може бути достроково припинена у 2025 році, оскільки за російським законодавством товарні знаки, які не використовуються протягом трьох років, можуть бути анульовані.

Нагадаємо, Coca-Cola, як і багато інших великих міжнародних компаній, заявила про вихід з РФ після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 

Coca-Cola офіційно вивела продукцію брендів Coca-Cola, Sprite та Fanta з російського ринку, але такі напої продаються в Росії, у тому числі у великих торгових мережах.

Джерело фото: ua.depositphotos.com

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *