Мережа Lviv Croissants відкрила перший заклад у Братиславі

Мережа Lviv Croissants відкрила перший заклад у Братиславіtitle=”Lviv Croissants у Братиславі. Фото: пресслужба компанії” />

Lviv Croissants у Братиславі. Фото: пресслужба компанії

Українська мережа пекарень Lviv Croissants вийшла на словацький ринок, відкривши перший заклад у Братиславі. Франшизу придбав українець, який багато років проживає у Словаччині та має досвід у ресторанному бізнесі.

Marketing Marathon

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+ 25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу. Забронювати участь

Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Як і в Україні, в Братиславі основою меню стали свіжоспечені круасани з різноманітними начинками. Проте з’явилися й унікальні позиції, адаптовані під смаки місцевих жителів. Самі круасани виробляються у Львові.

“Lviv Croissants – це мережа, яка спеціалізується на виготовленні монопродукту, тому в новому закладі основою меню також стали свіжоспечені круасани із ситними та солодкими начинками. Проте в новому закладі з’явилися унікальні позиції, яких немає в Україні – ті, які більше відповідають смакам місцевого населення. Круасани є основою бренду, яка найкраще передає його ідентичність, тому їх виготовляють у Львові. У Словаччині виробництво не відкривали”, – наголосили в компаній. 

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Новий заклад площею 151 кв.м розташований у самому центрі міста на площі Гвездослава. Він має два зали на 56 місць і літній майданчик. Дизайн інтер’єру виконаний у фірмовому стилі мережі.

Умови франшизи у Словаччині не відрізняються від українських. Франчайзі отримують повну підтримку центрального офісу – від аналізу конкуренції до навчання персоналу.

У перший тиждень роботи пекарню відвідали як місцеві мешканці та туристи, так і українці, що переїхали до Словаччини.

Бренд Lviv Croissants представлений у Європі з осені 2022 року, коли відкрився перший заклад у польському Згожельці. Наразі мережа налічує 170 закладів по всій Україні та 11 пекарень у Польщі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *