“Динамо” обіграло грецький “Аріс” у серії пенальті

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Київський клуб “Динамо” переміг грецький “Аріс” (2:1) у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій сезону-2023/24 та за підсумками серії пенальті вийшов до наступної стадії. Про це пише УНН з посиланням на Суспільне.Спорт. Деталі У матчі-відповіді третього…









