Через російську атаку без електрики залишилися споживачі в Києві, Київщині та на Чернігівщині – Міненерго.

Через напад РФ вночі 27 грудня позбавлені електропостачання користувачі в Києві, Київській та Чернігівській областях. Співробітники ДСНС та фахівці енергетичної сфери








